wtorek, 1 kwietnia 2014

Czy czujesz się urażony/a nieobecnością Ministra Zdrowia podczas Dnia Chorób Rzadkich 2014?

Głosowanie w ankietce: Czy czujesz się urażony/a nieobecnością Ministra Zdrowia podczas Dnia Chorób Rzadkich 2014? dobiegło końca. Głosy można było oddawać przez cały marzec. Za bardzo liczny udział w ankietce serdecznie dziękuję. Oto jak przedstawiają się wyniki ankietki:

Tak, poczułem/am się urażona
  36 (57%)
Nie, nie poczułem/am się urażona
  6 (9%)
Jestem rozgoryczony/a
  9 (14%)
Jego obecność i tak by nic nie zmieniła
  7 (11%)
Jest mi to obojętne
  1 (1%)
Nie mam zdania
  4 (6%)

W ankiecie wzięły udział 63 osoby.

Zatem większości z nas taka postawa ministra się nie spodobała i poczuliśmy się urażeni. Aż 9 osób było wręcz rozgoryczonych tym faktem. Kilkoro z ankietowanych nie poczuło się urażonych i kilkoro nie miało zdania w tym temacie, a jednemu było to obojętne. Siedem osób - chyba już "nauczonych przez życie" - uznało, że obecność ministra i tak by nic nie zmieniła... Wydaje mi się, że zwłaszcza opinia tych siedmiu osób powinna dać szanownemu ministrowi do myślenia: ludzie już panu nie ufają i czują się urażeni pańską lekceważącą postawą!

5 komentarzy:

 1. Rzeczywiście był to strzał w kolona naszego pana Ministra. Pewnie, gdyby nie byłoby to nagłośnione przez media, opinia publiczna nawet by o tym nie widziała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko jego, ale i samego prezesa Krajowego Biura Orphan... Choć nie wiadomo do końca dlaczego się nie pojawił.

   Usuń
 2. A jak można nie czuć się urażonym widząc, że nasz kochany rząd po raz kolejny ma wszystko gdzieś i poświęca się na rzecz błahostek i zaspokajaniu swojego nieskończonego apetytu na pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem już niektórzy są wszystkim znużeni

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przejmujcie się. Nasz wybitny minister olewa wszystkich i każdego, jeśli nie chodzi o władzę.

  OdpowiedzUsuń