piątek, 22 marca 2013

Chorobyrzadkie.blogspot.com pochwala: działania Fundacji "Przyjaciel"

Fundacja Przyjaciel to organizacja pożytku publicznego, która od 2002 prowadzi szeroko pojętą działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami. To prężnie rozwijająca się organizacja z mnóstwem ciekawych projektów i pomysłów na polepszenie jakości życia ludzi niepełnosprawnych i ich rodzin.

Fundacja zajmuje się dogoterapią, czyli terapią z wykorzystaniem psów, ale także innymi metodami postępowania rehabilitacyjno-leczniczego np. logopedia, integracja sensoryczna i metoda dobrego startu. Organizuje też turnusy rehabilitacyjne dla dzieci.


Fundacja Przyjaciel ma również na swoim koncie wiele ciekawych publikacji – od książek po czasopisma – jedno odogoterapii „Dog&Sport” (szczegóły >> tutaj), a drugie na temat rozwoju i terapii dzieci „Przyjaciel”.

Przyjaciel jest czasopismem ukazującym się od listopada 2006 roku. To dwumiesięcznik będący kompendium wiedzy na temat terapii dziecka, jego rozwoju i edukacji. Przyjaciel, to jedyna taka publikacja na polskim rynku. Powstał w odpowiedzi na oczekiwania rodziców, opiekunów i terapeutów dzieci z wyzwaniami rozwojowymi. Serdecznie zapraszamy do zamawiania prenumeraty oraz pobierania numerów w formie elektronicznej.

Aby otrzymać prenumeratę Dwumiesięcznika lub zamówić poszczególne numery wystarczy wypełnić poniższy formularz on-line lub pobrać wersję w PDFie i wysłać mailem o temacie PRENUMERATA na adres: prenumerata@przyjaciel.pl

Fofmularz online >> tutaj

Formularz PDF >> tutaj

Więcej szczegółów pod >> tym linkiem 

Uwaga! Przy zamówieniu prenumeraty rocznej każdy egzemplarz o 1zł taniej!